Partnerzy

Zapisy

Obozy

Rozgrywki

Sklepik

Wrz
06

PIŁKARSKIE LATO – ŻERKÓW 2017

Drukuj

W dniach 1-10 sierpnia 2017 r. 58 zawodników Sportingu przebywało na piłkarskim zgrupowaniu w Żerkowie – miejscowości położonej w województwie Wielkopolskim, niedaleko Jarocina. Turnus ten dedykowany był najmłodszym uczestnikom naszych obozów tj. dla dzieci urodzonych w latach 2006-2010. Do dyspozycji naszych podopiecznych były obiekty Mickiewiczowskiego Centrum Turystycznego m.in. pełnowymiarowe boisko naturalne oraz otwarty basen.

 Oprócz codziennych treningów trenerzy zaplanowali kilka sparingów z miejscowymi klubami (Antonio Jarocin, Akademia Reissa) oraz przebywającymi także na obozie
w Jarocinie drużynami  (Talent Warszawa). Dzięki wspaniałej pogodzie niemal codziennie chłopcy wypoczywali na basenie pod czujnym okiem sympatycznych ratowników. Była to świetna okazja, aby zrelaksować się i odzyskać siły po wyczerpujących chwilach na boisku.

Będąc w Żerkowie nie mogliśmy przegapić okazji, aby odwiedzić Muzeum Star Wars w Witaszycach. Jest to największa w Polsce kolekcja unikatowych przedmiotów
z najsłynniejszej sagi gwiezdnej. Ponad 1000 eksponatów ze wszystkich części fabularnych
i animowanych.

 Wszystkim zawodnikom dziękujemy za zaangażowanie i postawę na obozie i liczymy na równie dużą frekwencję na kolejnych obozach organizowanych przez Sporting.

All demo content is for demonstration purposes only. All images and content
Copyrights remain with the photographer and original authors.