Partnerzy

Zapisy

Obozy

Rozgrywki

Sklepik

Sty
29

PIŁKARSKIE ZIMOWISKO – USTROŃ 2018

Drukuj

21 stycznia piłkarze wrocławskiego Sportingu oraz sztab szkoleniowy w składzie: Mariusz Strzelecki, Kamil Puschmann, Mateusz Drewniak, Łukasz Geisler wyjechali na zimowy obóz sportowy do Ustronia. Otaczające ośrodek wypoczynkowy „Perła Beskidu” zaśnieżone zbocze góry Równica robiło wrażenie, a pogoda była rewelacyjna. W tym roku
w zgrupowaniu wzięło udział 56 zawodników z grup: Junior Młodszy, Trampkarz, Młodzik, Żak.

W dniu przyjazdu tradycyjnie już trenerzy przedstawili zawodnikom regulamin obozu, wskazówki organizacyjne oraz przekazali wszystkim pamiątkowe koszulki. Po rozpakowaniu i posiłku chłopcy wyruszyli na pierwsze zajęcia treningowe. Kolejne dni oprócz codziennych treningów i sparingów upłynęły pod znakiem wielu ciekawych zajęć i atrakcji m.in. wyjazd do Wisły – zwiedzanie Galerii Sportowych Trofeów Adama Małysza i skoczni narciarskiej im. Adama Małysza, relaks na basenie w hotelu Gołębiewskim, zajęcia fitness prowadzone przez profesjonalną instruktorkę, wyjście na łyżwy i wyjazd na narty dla chętnych.

W piątek wieczorem trenerzy podsumowali obóz nagradzając sportingowymi gadżetami piłkarzy, którzy zwyciężyli w konkursie czystości oraz kilku innych kategoriach m.in. nagroda dla najzabawniejszego pokoju, najbardziej pomocnego zawodnika czy za najlepsze zachowanie.

All demo content is for demonstration purposes only. All images and content
Copyrights remain with the photographer and original authors.